środa, 30 kwietnia 2014

57 - Luiza Złotkowska

Witajcie!

Majówka tuż tuż więc każdy już myśli o grillach ze znajomymi bądź rodziną ale ja mam dla Was do przedstawienia autograf od Naszej medalistki z tegorocznych Igrzysk Olimpijskich Luizy Złotkowskiej. Kartka już jest z nowej edycji i z dedykacją co mnie bardzo cieszy. Jak to Pani Luiza gdzieś powiedziała bądź napisała że w Vancouver zdobyła brąz w Soczi srebro a złota nie potrzebuje bo ma je w nazwisku :D
Jedna kartka oczywiście wędruje na wymianę.

                                57) Luiza Złotkowska


Luiza Złotkowska (ur. 25 maja 1986 w Warszawie) – polska łyżwiarka szybka, brązowa medalistka igrzysk w Vancouver i srebrna medalistka igrzysk w Soczi. Trzykrotna medalistka zimowej uniwersjady w Harbinie. Rekordzistka Polski na dystansie 5 km. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie szybkim. Reprezentowała barwy MKS-MOS Pruszków-Milanówek, AZS Zakopane, KS „Orzeł” Elbląg, jest zawodnikiem LKS Poroniec.
Od 2013 roku członek Komisji Zawodniczej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Członek Komisji Zawodniczej Europejskiego Komitetu Olimpijskiego w kadencji 2013-17.Niestety nie podam Wam adresu na jaki trzeba pisać prośbę bo po prostu zapomniałem i nie zapisałem go Sobie.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

12 komentarzy: