środa, 2 kwietnia 2014

39 - Agnieszka Cyl

Cześć !

Dzisiaj w mojej skrzynce zawitały kolejne autografy, kolekcja stale się powiększa i powiększać się będzie na pewno ! dzisiaj chciałbym Wam przedstawić autograf od Polskiej Biathlonistki a mianowicie od Agnieszki Cyl jak na razie Pani Agnieszka zawiesiła karierę ze względu na to że urodziła dziecko ale planuje powrót na trasy biegowe lecz nie wiadomo kiedy to nastąpi. Dostałem dwa autografy jeden z dedykacją a drugi bez który idzie na wymianę.

                                   39) Agnieszka Cyl

Agnieszka Cyl z domu Grzybek (ur. 28 lutego 1984 w Jeleniej Górze) – polska biathlonistka. W sezonie 2007/2008 zajęła 64 miejsce w Klasyfikacji Generalnej Pucharu Świata, zdobywając 13 punktów w koreańskim P'yŏngch'ang. Na Mistrzostwach Świata w Östersund wywalczyła razem z koleżankami siódme miejsce w sztafecie. W 2005 zdobyła srebrny medal mistrzostw europy juniorów w sztafecie. Złota medalistka mistrzostw Polski.
Źródło: wikipedia.pl
                                         


Adresu Wam niestety nie mogę podać bo jest on adresem prywatnym ale jeśli napiszecie do Pani Agnieszki na Facebook'u z prośbą o autograf to na pewno Wam go poda.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

9 komentarzy: