wtorek, 15 kwietnia 2014

47 - Richard Freitag

Witajcie !

Dziś mam do zaprezentowania autograf Niemieckiego skoczka, jest to mój pierwszy autograf pochodzący od Zachodnich sąsiadów ale nie ostatni bo w kolejce jest jeszcze paru. Miniony sezon Freitag do udanych zaliczyć nie może, z powodu kontuzji późno zaczął przygotowania do sezonu co się przełożyło na wyniki. Na igrzyskach zajął odpowiednio 20 i 21 miejsce, niestety w konkursie drużynowym nie wystąpił gdzie Niemcy zdobyli złoty medal. Dzisiaj również przyszła przesyłka z od AZN-u moją prośbę wypełnili w 90% z czego jestem bardzo zadowolony każdemu polecam napisanie do nich bo czeka się bardzo krótko.

47) Richard Freitag
Richard Freitag (ur. 14 sierpnia 1991 w Erlabrunn) – niemiecki skoczek narciarski. Srebrny i brązowy medalista drużynowy mistrzostw świata, srebrny medalista drużynowy mistrzostw świata w lotach oraz mistrzostw świata juniorów, zwycięzca indywidualnych zawodów Pucharu Świata.
Jest synem Holgera Freitaga, skoczka narciarskiego w latach 80. reprezentującego NRD. Swoje pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata odniósł w tym samym miejscu – Harrachovie – w którym jedyne w karierze zwycięstwo odniósł jego ojciec.


Od Richarda dostałem dwie podpisane kartki ale żadna z nich nie jest na wymianę. Prośbe z kopertą zwrotną i kuponem IRC wysłałem na adres.

Richard Freitag
Schachtstraße 09
D-08359 Breitenbrunn
Germany

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania, do jutra!.

10 komentarzy: