piątek, 4 kwietnia 2014

41 - Jernej Damjan

Cześć !

Pora na przedstawienie kolejnego autografu od skoczka narciarskiego a dokładniej od Jerneja Damjana, podpis dostałem jak się nie mylę to we wtorek. Jernej miał bardzo udany sezon ponieważ pierwszy raz wygrał konkurs Pucharu Świata i dwukrotnie stawał na podium w innych konkursach. Również na Igrzyskach zanotował świetny występ bo zajął 9 miejsce na skoczni normalnej.
Miło z jego strony że spełnia liczne prośby swoich fanów i wysyła im bez problemu swoje podpisy.

                                  41) Jernej Damjan

Jernej Damjan (ur. 28 maja 1983 w Lublanie) – słoweński skoczek narciarski. Zadebiutował w zawodach Pucharu Świata w Planicy w 2003, jednak dopiero w 2004 wszedł do słoweńskiej kadry A. Pierwsze punkty zdobył podczas zawodów w Libercu. Wcześniej wystawiany był tylko do Pucharu Kontynentalnego, gdzie dwukrotnie stał na podium. Wygrał także zawody Alpen Cup w Planicy. 6 razy stawał na podium w konkursach Pucharu Świata w tym tylko raz wygrywając. Obecny sezon ukończył na 13 pozycji w klasyfikacji generalnej.

Prośbę o autograf napisałem na Facebook'u, czekałem około miesiąca.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania. !
Do poniedziałku. !

13 komentarzy:

 1. Gratuluję!:D
  kurczę ja pisałam do niego w styczniu i nadal cisza.. ;____;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja,jak do niego napisałem to odpisał mi że wyśle, może napisz raz jeszcze. :P

   Usuń
 2. Serdecznie gratuluję!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Też chcę do niego napisać, ale tak szczerze to nie wiem co, blokada xD ;) Zapraszam do siebie ;) http://autografyadyikali.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma co się blokować ;) nie powinno być problemu napisać do niego po Angielsku paru zdań, pogratulować udanego sezonu itp. a przy okazji poprosić o autograf. :)

   Usuń