poniedziałek, 7 kwietnia 2014

42 - Andrea Limbacher

Witajcie !

Nowy tydzień, nowe autografy :D jako iż Panie mają pierwszeństwo to postanowiłem Wam dzisiaj pokazać autograf który dostałem jako dodatek do przesyłki z innym podpisem ale o nim będzie jutro notka. Za wiele o tej Pani napisać nie mogę bo jej nie znam jedynie wiem tyle co przeczytałem na Wikipedii, czyli jest zawodniczką specjalizująca się w skicrossie i występowała na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver w 2010r.

                                 42) Andrea Limbacher

Andrea Limbacher (ur. 25 lipca 1989 w Bad Ischl) – austriacka narciarka dowolna, specjalizująca się w skicrossie. Jak dotąd startowała tylko raz na Igrzyskach Olimpijskich było to w Vancouver, gdzie zajęła 24 miejsce w skicrossie. W Mistrzostwach Świata także startowała tylko raz a było to w Deer Valley gdzie uplasowała się na 23 pozycji. Najlepsze wyniki w Pucharze Świata osiągnęła w sezonie 2011/2012, kiedy to zajęła 16 miejsce w klasyfikacji generalnej, a w klasyfikacji skirossu była 5.


Dzisiaj również wysłałem 6 listów, w tym wypróbowałem adres do Fińskiego Związku Narciarskiego i jak tylko dostane od nich jakąś odpowiedź to na pewno Was o tym poinformuję i podam adres.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

7 komentarzy: