czwartek, 3 kwietnia 2014

40 - Rafał Sonik

Witajcie !

Dzisiaj mam dla Was do przedstawienia autograf na dużym plakacie od Rafała Sonika który zajął 2 miejsce w tegorocznym Rajdzie Dakar. Jeśli ktoś zdecyduje się napisać prośbę o autograf Pana Rafała to musi się przygotować na to że dostanie awizo ponieważ przesyłka jest tak wielka że nie mieści się w skrzynce chyba że w przyszłości autografy będą składane na mniejszych kartkach. Autograf przyszedł troszkę uszkodzony bo na dole lekko naderwany :/ tym razem Nasza poczta Polska się nie popisała, ale sam podpis jest w stanie nienaruszonym. 

                                     40) Rafał Sonik

Rafał Sonik (ur. 3 czerwca 1966 w Krakowie) – polski sportowiec startujący na quadach w rajdach terenowych. Pierwszy Polak na podium legendarnego rajdu Dakar, który dwukrotnie zdobywał w nim trzecie i raz drugie miejsce. Dwukrotny zdobywca Pucharu Świata FIM. Pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro (w klasie 2K - quady z napędem na tylną oś).
Źródło: wikipedia.pl


Niestety nie pamiętam na jaki e-mail pisałem ale na oficjalnej stronie Pana Rafała Sonika widnieją dwa e-maile w zakładce "kontakt" więc na pewno na jeden z nich musiałem napisać.

Poazdrawiam i zapraszam do komentowania.

9 komentarzy:

 1. Gratuluję!;)
  A poczta polska to... :D lepiej nie dokańczać tego zdania :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie gratuluję!! ;)

  Poczta Polska jeśli chodzi o mnie, to ostatnio w ogóle się nie popisuje ;p Jak dostanę coś w większej kopercie to albo jest składane i wkładane w płot (bo przecież nie istnieje coś takiego jak wiatr i nie może wywiać), albo rzucane na schody -.-. Brak mi słów po prostu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja zginanie kopert to częsty przypadek, natomiast tutaj autograf był "spakowany" w mocnej tekturowej kopercie że ja nie wiem co oni z tym robili ze dół został trochę rozerwany...

   Usuń
 3. Gratuluję :)
  Takie uroki Poczty Polskiej ;/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję autografu!!
  Można narzekać na pocztę... ale trzeba też pamiętać, gdyby nie poczta nie było by tego kolekcjonowania.

  OdpowiedzUsuń