czwartek, 24 kwietnia 2014

54 - Aksel Lund Svindal

Witajcie!

Ostatni autograf który dostałem od WWP Weirather-Wenzel & Partner GmbH, warto do nich napisać o prośbę zbiorową bo wtedy zaoszczędzimy troszkę pieniędzy, można od nich dostać autografy Simon Ammann,Felix Baumgartner,Severin Freund,Timo Scheider,Aksel Lund Svindal,Martin Schmitt i Tina Weirather. Ciesze się że spełnili moją prośbę w 100% i dostałem podpisy o które prosiłem.
Natomiast bohaterem dzisiejszej notki jest jeden z najlepszych narciarzy alpejskich, na tegorocznych Zimowych igrzyskach olimpijskich trochę zawiódł i nie zdobył żadnego medalu.

                             54) Aksel Lund Svindal

Aksel Lund Svindal (ur. 26 grudnia 1982 w Kjeller) – norweski narciarz alpejski, mistrz olimpijski w supergigancie, wicemistrz w zjeździe i brązowy medalista w slalomie gigancie z igrzysk w Vancouver, czterokrotnie złoty oraz srebrny i brązowy medalista mistrzostw świata, mistrz Norwegii w slalomiegigancie i supergigancie. Uczestnik igrzysk olimpijskich w Turynie, gdzie był 5. w supergigancie i 6. w gigancie. Mistrz świata juniorów w kombinacji (2002). Dwukrotny zdobywca Pucharu Świata (20072009) oraz trzykrotnie Małej Kryształowej Kuli: w superkombinacji i gigancie (2007) oraz supergigancie (2006),(2009), (2012).


Aby otrzymac autograf od Svindal'a należy wysłać prośbę z kopertą zwrotną i kuponem IRC na adres:

WWP Weirather-Wenzel & Partner GmbH
c/o Aksel Lund Svindal
Lustenauer-Strasse 64
6850 Dornbirn
Austria


Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

8 komentarzy: