wtorek, 8 kwietnia 2014

43 - Michael Hayböck

Cześć !

Wczoraj przedstawiłem Wam dodatek jaki dostałem a dzisiaj pokaże Wam główny autograf o który prosiłem. Jest to podpis od Austriackiego skoczka narciarskiego. Jego największym sukcesem jest srebrny medal Olimpijski z 2014 roku który zdobył w konkursie drużynowym. Przychodzi do mnie sporo przesyłek co mnie bardzo cieszy i oby tak dalej bo uwielbiam otwierać koperty :D a później wkładać autografy do segregatora. 

                                   43) Michael Hayböck

Michael Hayböck (ur. 5 marca 1991 w Linzu) – austriacki skoczek narciarski, czterokrotny złoty medalista mistrzostw świata juniorów (trzykrotnie w drużynie i raz indywidualnie), dwukrotnie na podium klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego. Srebrny medalista konkursu drużynowego Igrzysk Olimpijskich w Sochi 2014.
Źródło: wikipedia.plProśbę o autograf napisałem na e-mail który znajduje się tutaj. 


Pozdrawiam i zapraszam do komentowania. Jutro pojawi się kolejny wymarzony autograf. !

9 komentarzy:

 1. Gratuluję! :D Tak bardzo podoba mi się ta karta.. :D haha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może niedługo będę miał taką samą na wymianę więc można jakiś interes zrobić xD :D

   Usuń
 2. Czy pisałeś tą prośbę na ten adres e-mail zwracając się do Michaela bezpośrednio czy do tego pana, którego najwyraźniej pracuje dla firmy, która jest sponsorem Michaela? :) Gratuluję. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałem do tego Pana, krótką wiadomość że interesuje się skokami,zbieram autografy i czy jest możliwość wysłania. Potwierdzenia żadnego nie dostałem więc czeka się w ciemno może wyślą może nie ale nie zaszkodzi spróbować przecież nic Nas to nie kosztuje. :)

   Usuń