piątek, 28 marca 2014

36 - Łukasz Szczurek

Witajcie !

Kolejny sportowy debiut na moim blogu :D a tą dyscypliną jest biathlon, Polskę w tej konkurencji reprezentuje min. Łukasz Szczurek w Pucharze Świata zadebiutował w 2008 roku ale jak na razie bez większych sukcesów, również wystąpił na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich. Autograf jest z dedykacją co mnie cieszy.

                                 36) Łukasz Szczurek

Łukasz Szczurek (ur. 1 kwietnia 1988 w Sanoku) – polski biathlonista.Pochodzi z Iwonicza-Zdroju i reprezentuje barwy klubu BKS Wojsko Polskie w Kościelisku.W 2007 roku zdobył złoty medal na Biatlonowych Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych w biegu indywidualnym na dystansie 12,5 km we włoskim Martello. W sezonie 2007/2008 zajął piąte miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy juniorów w Biathlonie, zajmując również drugie miejsce w klasyfikacji końcowej sprintu. Zadebiutował w Pucharze Świata 2008/2009 w inauguracyjnych zawodach w Östersund zajmując 94 miejsce w biegu indywidualnym.Jest żołnierzem Wojska Polskiego w stopniu starszego szeregowego.
Źródło: wikipedia.plProśbę ze znaczkiem i kopertą zwrotna wysłałem na adres który dostałem od Łukasza prze e-mail wypełniając ten formularz kontaktowy. http://www.lukasz-szczurek.pl/index.php?id=kontakt

Jeszcze mam do Was małe pytanie czy ktoś z Was wie w jaki sposób można zdobyć autograf od Tomasza Sikory ? pisałem do niego przez formularz kontaktowy z oficjalnej strony lecz cisza...może posiada ktoś jego adres ? 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

7 komentarzy: