czwartek, 27 marca 2014

35 - Georg Streitberger

Cześć !

W mojej kolekcji pojawił się kolejny sportowiec który uprawia narciarstwo alpejskie a jest nim Georg Streitberger, wystartował na igrzyskach olimpijskich w Sochi jednak bez wielkich sukcesów. Podpisy dostałem na dwóch kartach i są one oryginalne, ciesze się z tego autografu choć zbytnio nie jestem jakiś wielkim fanem narciarstwa alpejskiego ale czasami w TV obejrzę jakieś zawody.

                            35) Georg Streitberger

Georg Streitberger (ur. 26 kwietnia 1981 w Zell am See) – austriacki narciarz alpejski specjalizujący się w konkurencjach szybkościowych. Jak do tej pory startował dwukrotnie na igrzyskach olimpijskich, a było to w Vancouver i Soczi. Najlepszy wynik zanotował w Soczi zajmując 17 miejsce w zjeździe. Na Mistrzostwach świata startował tylko raz w swojej karierze a było to w Schladming gdzie uplasował się na 10 pozycji w zjeździe. Najlepsze wyniki w Pucharze Świata uzyskał w sezonie 2010/2011 kiedy to uplasował się na 24 miejscu w klasyfikacji generalnej, a w klasyfikacji supergiganta był drugi.Mistrz świata juniorów w gigancie z 2000 roku.
Źródło: wikipedia.plPodpisy zdobyłem pisząc prośbę na adres e-mail: fanclub.streitberger@aon.at

Przypominam że cały czas mam na wymianę autograf z nowej kolekcji Kamila Stocha oraz Martina Kocha o kontakt proszę na e-mail bartek9810@wp.pl

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

4 komentarze: