środa, 19 marca 2014

29 - Mikko Hirvonen

Siemanko !

Dzisiaj chciałbym wam przedstawić autograf który przyszedł dzisiaj jest on od Fińskiego kierowcy rajdowego Mikko Hirvonen'a który ściga się w serii WRC, w tym sezonie rywalizuje również z Naszym rodakiem Robertem Kubicą. Dostałem dwa grafy lecz na dwóch różnych kartach więc żaden z nich nie jest na wymianę. Ogólnie w dzisiejszej notce miał być skoczek narciarski ale postanowiłem żeby nie było monotonni pokazać Wam moja dzisiejszą "zdobycz".

                               29 - Mikko Hirvonen 

Mikko Hirvonen (ur. 31 lipca 1980 w Kannonkoski) – fiński kierowca rajdowy. W sezonie 2012 jest członkiem zespołu Citroën Total World Rally Team i startuje w Rajdowych Mistrzostwach Świata samochodem Citroën DS3 WRC. Jego pilotem jest rodak Jarmo Lehtinen. Jest czterokrotnym wicemistrzem świata WRC w latach 2008, 2009, 2011 i 2012, przegrywając z Francuzem Sebastienem Loebem. Obecnie jeździ w zespole M-Sport World Rally Team. Prośbę napiałem wypełniając formularz na oficjalnej stronie Mikko Hirvonen'a. 

http://www.mikkohirvonen.com/contact/

Jak długo czekałem na niego tego Wam nie powiem bo niestety nie pamiętam kiedy do nich pisałem ale myślę że ok. 2 miesięcy. 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

7 komentarzy: