środa, 28 maja 2014

77 - Marinus Kraus

Cześć i czołem!

Ostatnimi czasy w mojej skrzynce świeci pustkami nie jest to za dobra informacja ale mam nadzieję że niedługo się to zmieni. Dzisiaj podpis od młodego i bardzo utalentowanego Niemieckiego skoczka Marinus'a Kraus'a. Zdobył on na tegorocznej olimpiadzie złoty medal w konkursie drużynowym. Jest on wielką nadzieją niemieckich skoków i kto wie może przyszłą gwiazdą tej dyscypliny, na pewno ma spory potencjał.
On Kraus'a dostałem dwie kartki lecz żadna nie idzie na wymianę.

77) Marinus Kraus

Marinus Kraus (ur. 13 lutego 1991 w Oberaudorfie) – niemiecki skoczek narciarski,mistrz olimpijski w drużynie z Soczi, zawodnik klubu WSV Oberaudorf. 26 stycznia 2013 zadebiutował w Pucharze Świata. Zajął 36. miejsce w zawodach w Vikersund. Pierwsze punkty zdobył kilka dni później: 3 lutego był 19. w konkursie w Harrachowie.

Aby otrzymać podpis Marinus'a Kraus'a należy wysłać prośbę z kopertą zwrotną oraz kuponem IRC na adres: