piątek, 9 maja 2014

64 - Monika Hojnisz

Witajcie! 

Na koniec tygodnia mała odmiana tym razem autograf od Polskiej biathlonistki Moniki Hojnisz. Jest ona bardzo utalentowaną zawodniczką i w przyszłości możemy mieć z niej wiele pociechy, już rok temu zdobyła brązowy medal na mistrzostwach świata w Novym Mescie, miniony sezon nie był dla niej zbytnio udany, choć na igrzyskach zajęła dobre 5 miejsce i gdyby miała dobrą formę biegową medal był by na pewno ale gdybać to zawsze Sobie można...

                                    64) Monika Hojnisz

Monika Hojnisz (ur. 27 sierpnia 1991 w Chorzowie) – polska biathlonistka, reprezentantka kraju. Brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Novym Měscie, Mistrzyni Europy juniorów, srebrna oraz dwukrotna brązowa medalistka mistrzostw świata juniorów. Brązowa medalistka mistrzostw świata juniorów w biathlonie letnim. Mistrzyni, srebrna i brązowa medalistka mistrzostw Europy juniorów w biathlonie letnim. Mistrzyni Polski seniorów i juniorów.
Autograf dostałem od Polskiego Związku Narciarskiego,wystarczy napisać prośbę oraz wysłać kopertę zwrotną ze znaczkiem na adres.

Polski Związek Biathlonu
Ul. T. Kościuszki 84
40-519 Katowice

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania. 

14 komentarzy: