niedziela, 26 listopada 2017

248 - Philipp Aschenwald

Siemanko!

Ehh cóż to był wczoraj za konkurs jak dla Nas Ruka cały czas jest pechowa i nie odczarowana, kolejny start drużynowy w Kuusamo i kolejny bez podium,wielka szkoda tej DSQ Piotrka bo podium było by na pewno, ale czy FIS po sezonie nie powinien jakoś bardziej ogarnąć to sprawdzanie kombinezonów? bo wczorajsza sytuacja pokazała że trzeba te pomiary jakoś lepiej usprawnić.

Wróćmy jednak do dzisiejszego autografu a jest to podpis od dobrze zapowiadającego się skoczka z Austrii na swoim koncie ma już debiut jak i punkty PŚ a jego najlepszym miejscem była 13 lokata w Kuopio. W tym sezonie na razie po za składem ekipy Heinza Kuttina.

                            248) Phillip Aschenwald 

Philipp Aschenwald (ur. 12 listopada 1995) – austriacki skoczek narciarski, reprezentant klubu SC Mayerhofen, medalista mistrzostw świata juniorów i mistrzostw kraju.6 stycznia 2016 w Bischofshofen zadebiutował w konkursie Pucharu Świata, równocześnie zdobywając pierwsze punkty cyklu dzięki zajęciu 29. miejsca.W tym tygodniu nowe autografy od:
- brak

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz odwiedzania i lajkowania mojego profilu na Facebooku link znajdziecie klikając tutaj

5 komentarzy: