niedziela, 5 listopada 2017

245 - Halvor Egner Granerud

Hej siemanko!

Już tylko 2 tygodnie do rozpoczęcia 39 edycji Pucharu Świata w skokach narciarskich! czekam na inauguracyjne zawody w Wiśle z niecierpliwością i mam nadzieję że pogoda nie spłata figla. Niestety w tym sezonie zimowym nie pojawię się ani na PŚ w Wiśle ani na PŚ w Zakopanem, lecz w planach chcę wybrać się na PK w Zakopanem i tam postarać się o jakieś autografy :)

Co do dzisiejszej notki bohaterem jest Norweski skoczek Halvor Egner Granerud który w minionym sezonie zimowym zgromadził na swym koncie 50 pucharowych punktów co dało jemu 42 miejsce w kl. generalnej PŚ. W sezonie letnim poszło zdecydowanie lepiej i ukończył LGP na 18 pozycji zdobywając 137 punktów.

                      245) Halvor Egner Granerud 

Halvor Egner Granerud (ur. 29 maja 1996) – norweski skoczek narciarski. Mistrz świata juniorów w drużynie z Ałmaty 2015 i srebrny medalista z Râșnowa 20165 grudnia 2015 w Lillehammer zadebiutował w konkursie Pucharu Świata. Został w nim zdyskwalifikowany za nieprzepisowy kombinezon. 30 grudnia 2016 w Oberstdorfie zdobył pierwsze w karierze punkty Pucharu Świata, zajmując 28. miejsce.Aktualizacja:
Wymiana

W tym tygodniu nowe autografy od:
- brak

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz odwiedzania i lajkowania mojego profilu na Facebooku link znajdziecie klikając tutaj

3 komentarze: