niedziela, 19 listopada 2017

247 - Thomas Hofer

Siemanko!

W końcu zaczął się sezon w skokach! jesteśmy już po pierwszym konkursie który był dla Nas udany dlatego iż zajęliśmy 2 miejsce w konkursie drużynowym, za godzinę konkurs indywidualny gdzie poznamy pierwszego lidera PŚ w tym sezonie oby to był Polak! :)

Przejdźmy teraz do bohatera dzisiejszej notki jest to młody skoczek z Austrii który posiada spory potencjał pokazał on swój talent w sezonie 2015/16 gdzie w PK stawał 4 razy na podium w 10 startach i 3 razy punktował w PŚ, niestety zeszłego sezonu nie może zaliczyć do udanych w PŚ nie zapunktował a w PK zajął dopiero 53 miejsce w klasyfikacji generalnej. Oby ta zima dla młodego Austriaka była o wiele lepsza :) 
Z ciekawostek warto napisać że swoje pierwsze punkty w PŚ wywalczył w Zakopanem zajmując 23 lokatę :)

                                 247) Thomas Hofer

Thomas Hofer (ur. 28 stycznia 1996) – austriacki skoczek narciarski, reprezentant klubu SV Innsbruck Bergisel. W zawodach Pucharu Świata zadebiutował 24 stycznia 2016 w Zakopanem gdzie również tego dnia zdobył pierwsze punkty Pucharu Świata w karierze. W tym tygodniu nowe autografy od:
- brak

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz odwiedzania i lajkowania mojego profilu na Facebooku link znajdziecie klikając tutaj

7 komentarzy: