niedziela, 11 lutego 2018

258 - František Holík

Witajcie!

Jesteśmy dzień po pierwszym konkursie w skokach na Igrzyskach Olimpijskich wypadało by pogratulować zdobywcom medali czego serdecznie im gratuluję i na tym zakończyć temat wczorajszego konkursu bo ja jako kibic chciałbym jak najszybciej o nim zapomnieć.
Przejdźmy zatem do przyjemniejszej rzeczy czyli prezentacji autografu a jest to podpis od 20 letniego skoczka z Czech który na ten moment nie prezentuje dobrych skoków we wczorajszych zawodach Fis Cup'u w Breitenberg-Rastbüchl zajął dopiero 45 miejsce. W Pucharze Świata zadebiutował w Sapporo w 2015r. zajął wtedy 49 miejsce. Autograf cieszy podwójnie bo jest z dedykacją :) 

                              258) František Holík

František Holík (ur. 23 października 1998) – czeski skoczek narciarski, reprezentant klubu LSK Lomnice nad Popelkou. Wystartował na Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy 2015, zdobywając brązowy medal w konkursie drużyn mieszanych.24 stycznia 2015 w Sapporo zadebiutował w Pucharze Świata, zajmując 49. miejsce.W tym tygodniu nowe autografy od:
- Atsuko Tanaka
- Aleksandra Król

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz odwiedzania i lajkowania mojego profilu na Facebooku link znajdziecie klikając tutaj

7 komentarzy: