niedziela, 5 marca 2017

210 - Miriam Gössner

Witajcie!

Ahh cóż to były za emocje wczoraj, Nasi skoczkowie zdobyli jak już każdy wie pierwszy historyczny złoty medal mistrzostw świata w konkursie drużynowym, pięknie zakończyliśmy te MŚ, oczywiście apetyty przed MŚ były większe ale ja i tak uważam że była to udana impreza w Naszym wykonaniu, w końcu mamy silną i równo dobrze skaczącą drużynę.
Dawno nie było podpisu od biathlonistki tak więc dzisiaj autograf od Niemki Miriam Gössner, która jest dwukrotną mistrzynią świata w sztafecie oraz wicemistrzynią olimpijską z Vancouver w 2010r.

                             210)  Miriam Gössner

Miriam Gössner (ur. 21 czerwca 1990 w Garmisch-Partenkirchen) – niemiecka biathlonistka oraz biegaczka narciarska. Dwukrotna mistrzyni świata w biathlonie w sztafecie, dwukrotna mistrzyni świata juniorów w biathlonie. Srebrna medalistka (sztafeta 4×5 km) igrzysk olimpijskich w Vancouver oraz mistrzostw świata w Libercu.W tym tygodniu nowe autografy od:
- Manuela Malsiner - plastron

- Daniel Andre Tande
- Andreas Stjernen

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz odwiedzania i lajkowania mojego profili na Facebooku link znajdziecie klikając tutaj

5 komentarzy:

 1. Gratulacje ;)
  http://autografykejmy.blogspot.com/2017/03/122-monika-hojnisz.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje ;)
  zapraszam do mnie
  http://reddevilsautographs.blogspot.com/2017/03/michael-carrick.html

  OdpowiedzUsuń