niedziela, 26 lutego 2017

209 - Bjørn Einar Romøren

Siemanko!

Jesteśmy dzień po pierwszym konkursie na MŚ w Lahti niestety medalu nie udało się zdobyć ale nie ma co się załamywać bo przed Nami jeszcze dwa wspaniałe konkursy! 

Dziś na blogu skoczek który przez 6 lat był rekordzistą świata w długości skoku, chyba większość z Nas pamięta jego piękny skok na Velikance na odległość 239 metrów. Był dobrym "lotnikiem" choć nigdy nie zdobył indywidualnego medalu na MŚ w lotach narciarskich. W sezonie 2005/06 zdobył małą kryształową kulę w lotach narciarskich.

                      209) Bjørn Einar Romøren

Bjørn Einar Romøren (ur. 1 kwietnia 1981 w Oslo) – norweski skoczek narciarski, brązowy medalista olimpijski, trzykrotny medalista mistrzostw świata i czterokrotny medalista mistrzostw świata w lotach, rekordzista świata w długości skoku w latach 2005-2011.Podczas ostatniego konkursu sezonu 2013/2014 w słoweńskiej Planicy ogłosił oficjalne zakończenie kariery skoczka narciarskiego.Po zakończeniu kariery został kierownikiem działu marketingu Norweskiego Związku Narciarskiego.W tym tygodniu nowe autografy od:
- Nita Englund
Niko Kytösaho
- Viktor Polasek
- Robert Johannson
- Daniele Varesco

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz odwiedzania i lajkowania mojego profilu na facebooku link znajdziecie klikając tutaj

12 komentarzy:

 1. Gratulacje!
  Jeden z moich ulubionych skoczków :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki, Bjorn był niewątpliwie wybitnym zawodnikiem mojego dzieciństwa ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki ! ;)
  http://jackautographspl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :)
  Zapraszam do mnie na nowy post:
  http://ski-jumping-my-life.blogspot.com/2017/03/stefan-kraft-iii.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję. Prawdziwa perełka, sama marzę o podpisie Bjorna. Zapraszam do mnie: http://morethanskijumping.blogspot.com/2017/03/29-damian-lasota.html Dodaję do polecanych i liczę na rewanż :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2017/03/62-andreas-wank-2-plastron.html

  OdpowiedzUsuń