poniedziałek, 10 lutego 2014

17 - Thomas Morgernstern

Witajcie ! 

Wczoraj po pełnym dniu emocji oczywiście tych pozytywnych, można z uśmiechem na twarzy rozpocząć nowy tydzień w pracy/szkole/na studiach co kto woli. :) 
Parę minut temu skończyła się dekoracja Naszego mistrza, pełna wzruszenia i ciepła która biła z Sochi do każdego Polskiego domu. Kamil z medalem wygląda jak prawdziwy MISTRZ ! ciesze się że mogłem żyć w czasach Małyszomanii a teraz ciesze się że mogę przeżywać dalej emocje związane ze skokami i cieszyć się z każdego sukcesu Kamila i Polskich skoczków.

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić autograf Thomasa Morgernsterna wielkiego pechowca tego sezonu i zarazem wielkiego wygranego bo zdążył wrócić na skocznie i wystartować na Igrzyskach zajmując 14 miejsce za Naszym Jankiem Ziobro.Jak dla mnie jest to najsympatyczniejszy Austriacki skoczek, bardzo go lubię dlatego ciesze się że jego autograf trafił do mojej kolekcji.

                            17) Thomas Morgernstern

Thomas Morgenstern (ur. 30 października 1986 w Spittal an der Drau) – austriacki skoczek narciarski, trzykrotny mistrz olimpijski, ośmiokrotny mistrz świata, dwukrotny mistrz świata w lotach, trzykrotny mistrz świata juniorów. Dwukrotny zdobywca Pucharu Świata 2007/2008 oraz 2010/2011. Zwycięzca 59. Turnieju Czterech Skoczni (sezon 2010/2011).


Tak jak w poprzedniej notce prośbę wysłałem na adres:

Österreichischer Skiverband
Olympiastraße 10
A-6010 Innsbruck
Austria

Nie potrzeba kuponu IRC ! 


Pozdrawiam i do jutra. !

3 komentarze:

  1. Gratuluję!:) coś czuję że te igrzyska od początku do końca będą dla nas bardzo szczęśliwe :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne chwile na Olimpiadzie... oby takich więcej!
    Gratuluję autografu :)

    OdpowiedzUsuń