niedziela, 14 października 2018

305 - Stefan Huber

Witajcie!

Zbliżamy się coraz bardziej do rozpoczęcia nowego sezonu skoków narciarskich, co mnie bardzo cieszy bo w końcu będzie co oglądać w weekendy :D
Dziś podpis od skoczka z Austrii, Stefan Huber to młodszy brat Daniela Hubera. Zdecydowanie o wiele lepiej radzi sobie w Pucharze Kontynentalnym, w minionym sezonie zimowym nie wystąpił ani razu w zawodach rangi Pucharu Świata, natomiast tegoroczną edycję LPG zakończył z 6 punktami na swoim koncie co w końcowym rozrachunku dało mu 71 miejsce w klasyfikacji generalnej.

305) Stefan Huber

Stefan Huber (ur. 8 marca 1994) – austriacki skoczek narciarski, reprezentant klubu SC Seekirchen. Medalista mistrzostw kraju.4 stycznia 2017 miał zadebiutować w Pucharze Świata w konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku, ale został wycofany z belki przez trenera i, wobec braku startu przy zielonym świetle, formalnie zdyskwalifikowany. Ostatecznie pierwszy start Hubera w cyklu miał miejsce 11 lutego w Sapporo, gdzie zajął 43. miejsce. Pierwsze punkty zdobył dzień później, zajmując 22. pozycję.