niedziela, 21 stycznia 2018

255 - Alexander Pointner + 4 urodziny bloga!!

Witajcie 
W tą piękną niedzielę! wczoraj Kamil zdobył srebrny medal MŚ w lotach i został drugim Polakiem po Piotrze Fijasie który przywiózł z tej imprezy medal. 

Natomiast dzisiaj mija 4 lata odkąd założyłem swojego bloga warto Sobie przypomnieć pierwszą notkę na blogu a było to po prostu przywitanie :) ale już na drugi dzień pojawiła się notka z pierwszymi autografami. Bardzo się cieszę że przez te 4 lata odwiedzała mnie masa ludzi i że mogłem Wam się pochwalić swoimi zdobyczami ale to jeszcze nie koniec! ponieważ materiału mam na co najmniej kolejny rok! 

W ciągu tych 4 lat mojego bloga odwiedzano blisko 79 tysięcy razy! daje to średnią ok. 20 tysięcy odwiedzin rocznie, może ten wynik nie zachwyca ale jestem z tego bardzo zadowolony, jak tak dalej pójdzie to za rok może 100 tysięcy pęknie :D

Jeszcze parę statystyk otóż najpopularniejszym postem na blogu jest notka z przesyłką od Eve-nement Team! 


Najwięcej odwiedzin oczywiście z Polski! ale pojawiały się wejścia z takich krajów jak Holandia czy Litwa 

Z nowym rokiem również zrobiłem nowy dział na blogu czyli lista autografów znajdziecie tam wszystkie podpisy które zostały opublikowane i do każdej notki możecie przejść po kliknięciu na nazwisko danego zawodnika :) jest to na pewno duże ułatwienie jak ktoś chce znaleźć podpis interesującej go osoby.

Przejdźmy jednak zatem do autografu który chcę Wam zaprezentować a jest to podpis od jednego z najlepszych trenerów na świecie w skokach narciarskich! prowadząc reprezentację Austrii zdobył wszystko co było możliwe do zdobycia. Był również skoczkiem narciarskim ale niestety bez większych sukcesów może jedynie pochwalić się dwukrotnym złotym medalem drużynowym na mistrzostwach świata juniorów. Do nie dawna również trenował indywidualnie skoczka z Bułgarii Vladimira Zografskiego :)

                            255) Alexander Pointner

Alexander Pointner (ur. 1 stycznia 1971 w Grieskirchen) – austriacki skoczek narciarski i trener, dwukrotny drużynowy mistrz świata juniorów oraz trzykrotny medalista Uniwersjady. W latach 2004–2014 trener austriackiej kadry narodowej w skokach narciarskich. Prowadził austriackich skoczków podczas trzech zimowych igrzysk olimpijskich (w 2006, 2010 i 2014) oraz w czasie pięciu edycji mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym (2005, 2007, 2009, 2011 i 2013).W tym tygodniu nowe autografy od:
- brak

Aktualizacja:
Wysłane

Na koniec chciałbym Wam podziękować za odwiedzanie mojego bloga bo to również i dzięki Wam istnieję on już tak długo :) liczę że zainteresowanie moim blogiem w tym roku będzie jeszcze większe jak w poprzednim!

Pozdrawiam! :)

7 komentarzy: