niedziela, 10 września 2017

237 - Olena Pidrushna

Witajcie!
Z każdym tygodniem zbliżamy się do rozpoczęcia sezonu zimowego :D co mnie bardzo cieszy uwielbiam tą porę roku w sporcie :) w biathlonie inauguracyjne zawody odbędą się 29 Listopada w Östersund biegiem indywidualnym na 15 km kobiet. Ciekaw jestem czy My kiedyś doczekamy się w Polsce zawodów Pucharu Świata. :) 
Nie bez powodu ta notka jest głównie o biathlonie bo dziś pojawia się autograf od Oleny Pidrushny która w swojej karierze miała dwa dobre sezony zajmowała 8 i 7 miejsce w kl. gen. PŚ a było to w sezonach 2012/13 i 2015/16. 
Z ciekawostek Olena Pidrushna urodziła się w Legnicy :) w szpitalu przeznaczonym dla stacjonujących w Polsce żołnierzy radzieckich i ich rodzin.

                            237) Olena Pidrushna 

Ołena Mychajliwna Pidhrusznaukr. Олена Михайлівна Підгрушна (ur. 9 stycznia 1987 w Legnicy) – ukraińska biathlonistka, złota medalistka Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w sztafecie, reprezentantka kraju w zawodach pucharu świata oraz na mistrzostwach świata. Trzykrotna medalistka mistrzostw Europy w biathlonie.W tym tygodniu nowe autografy od:
- brak

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz odwiedzania i lajkowania mojego profilu na Facebooku link znajdziecie klikając tutaj

7 komentarzy: