niedziela, 7 maja 2017

219 - Sylwia Jaśkowiec

Hej! Siemanko!

Dziś autograf od chyba najbardziej pechowej biegaczki narciarskiej mowa tutaj głównie o jej kontuzjach przez które jej kariera nie rozwija się tak bardzo. Sylwia jest utalentowaną zawodniczką zdobyła brązowy medal w Falun w 2015r w sprincie drużynowym wraz z Justyną Kowalczyk oraz raz stanęła na podium Pucharu Świata miało to miejsce na zawodach Tour de Ski w Oberhofie w 2013r. Autograf ten otrzymałem od PZN.

                             219) Sylwia Jaśkowiec

Sylwia Jaśkowiec (ur. 1 marca 1986 w Myślenicach) – polska biegaczka narciarska, zawodniczka klubu LKS Hilltop Wiśniowa-Osieczanybrązowa medalistka mistrzostw Świata z Falun (2015), dwukrotna młodzieżowa mistrzyni świata, siedmiokrotna indywidualna mistrzyni Polski.Swe pierwsze punkty w zawodach Pucharu Świata Sylwia Jaśkowiec zdobyła w 16 lutego 2008 w Libercu, zajmując 27. miejsce na dystansie 7,6 km techniką dowolną. W tym tygodniu nowe autografy od:

- Nina Lussi 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania oraz odwiedzania i lajkowania mojego fanpage na Facebooku link znajdziecie klikając tutaj

8 komentarzy:

 1. Gratulacje! Zapraszam do mnie:
  http://autografysisi.blogspot.nl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  zapraszam na nowy post
  http://autografykarolinyskoczkowienarciarscy.blogspot.com/2017/05/interesuje-sie-siatkowka-i-pika.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki! Jest to jeden z naszych największych talentów, mam nadzieję, że wróci silniejsza! Pokładam w niej wielkie nadzieje. Zapraszam na nowy post: http://autografyzuzy.blogspot.com/2017/05/19-jakub-kot.html ;)

  OdpowiedzUsuń