niedziela, 24 stycznia 2016

2. Plastron Arttu Lappiego + 2 rok bloga

Witajcie!

Dziś nieco inna notka bo bez autografu ale również bardzo ważna, ponieważ 21 Stycznia minęło 2 lata odkąd posiadam bloga i odkąd zbieram autografy. Czas ten zleciał bardzo szybko i bardzo miło ciesze się że tyle ludzi odwiedza mojego bloga i "podziwia" zdobycze które Wam tutaj prezentuje. Dziękuje Wam oczywiście za odwiedziny jak i za wszystkie komentarze bo one motywują do tego aby prowadzić tą stronę każdy komentarz pokazuję że jest ktoś kto z zainteresowaniem przegląda bloga.

Tak naprawdę miała to być zwykła notka z kolejnym autografem plus oczywiście z podsumowaniem dwóch lat mojej działalności, ale w piątek wyjmując ze skrzynki duża kopertę a w niej znajdując plastron startowy i pocztówkę z Kuusamo stwierdziłem że to idealny prezent na 2 lata kolekcjonowania i idealny "temat" do tej notki i zaprezentowania przesyłki z Finlandii.
Sam plastron pochodzi z 2005r.! a dokładniej z kwalifikacji z dn. 24.11.2005r. plastron z numerem 1, przeglądając archiwalne listy startowe na stronie fisu pochodził od Arttu Lappiego. Plastron ten otrzymałem od Kuusamon Era Veikot r.y czyli od ludzi którzy zajmują się skocznią i organizacją tam Pucharu Świata, tak więc dlatego nie widnieje na nim żaden podpis. Z tej przesyłki oczywiście jestem bardzo zadowolony dlatego iż jest to plastron startowy z zawodów które odbyły się 11 lat temu! oczywiście szkoda że bez autografu ale i tak jest to dla mnie bardzo miły akcent w kolekcjonowaniu i na pewno wyląduję on na ścianie.

Teraz trochę statystyk po 2 latach funkcjonowania bloga.
Wyświetleń 40 227
Opublikowanych komentarzy: 1 491
Blog odwiedzają czytelnicy z  różnych stron świata!
Oraz najczęściej czytane posty to przesyłka od Evenement Team.
Na koniec jeszcze raz chciałbym wszystkim podziękować za odwiedziny na moim blogu i za wszystkie komentarze :) chciałbym również zaprosić Was do polubienia mojej strony na Facebook'u 

https://www.facebook.com/Ski-jumpers-autographs-autografy-skoczkówskoczkiń-narciarskich-491650987680621/

Pozdrawiam i zapraszam do dalszego komentowania i odwiedzania. :)

11 komentarzy: