sobota, 15 listopada 2014

103 - Manuel Faißt

Hello!

Dawno u mnie nie było żadnego kombinatora Norweskiego więc pora przedstawić mój 3 podpis z tej dyscypliny a należy on do Manuel'a Faißt'a który pochodzi z Niemiec i posiada ogromny talent który może zaprocentować w przyszłości, jest aktualnym Mistrzem Świata juniorów co stawia go w gronie zawodników którzy mogą w następnych sezonach/latach dominować na skoczniach jak i na trasach biegowych.

                                            103) Manuel Faißt

Manuel Faißt (ur. 11 stycznia 1993) – niemiecki kombinator norweski, pięciokrotny medalista mistrzostw świata juniorów.Pucharze Świata zadebiutował 5 grudnia 2009 roku w Lillehammer, zajmując 49. miejsce w Gundersenie. Pierwsze pucharowe punkty zdobył blisko dwa lata później - 26 listopada 2011 roku w Kuusamo, gdzie był trzydziesty. W sezonie 2011/2012 punktował jeszcze parokrotnie, najlepszy wynik uzyskując 10 grudnia 2011 w Ramsau, gdzie był siódmy.

Teraz małe ogłoszenie parafialne :D coraz ciężej jest mi kupić gdziekolwiek kupon IRC i teraz pytanie do Was, opłaca się wysyłać prośbę zagranice bez kuponu? czy raczej są nikłe szanse na odpowiedzi?

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

6 komentarzy: