sobota, 25 października 2014

100 - Charlotte Kalla

Witajcie!

Panie i Panowie nastała wiekopomna chwila na tym blogu! po wielu miesiącach zbierania autografów i publikowania je tutaj w końcu dotarliście razem ze mną do jubileuszowego 100-ego autografu na moim blogu! bardzo Wam dziękuję że tak licznie odwiedzacie moje skromne progi. Odwiedziliście je już 19660 raz i powoli dobijamy do 20 tysięcy wyświetleń. 

Setny autograf do publikacji padł na podpis do Szwedzkiej biegaczki Charlotte Kall'i i myślę że to dobry autograf na ten jubileusz bo jest on rzadki z tego co zaobserwowałem a warto mieć go w swojej kolekcji jeśli ktoś interesuje się sportami zimowymi.

                                                 100) Charlotte Kalla

Charlotte Kalla (ur. 22 lipca 1987 w Tärendö) – szwedzka biegaczka narciarska,czterokrotna medalistka olimpijska, pięciokrotna medalistka mistrzostw świata, siedmiokrotna medalistka mistrzostw świata juniorów, a także zwyciężczyni Tour de Ski. Zawodniczka klubu IFK Tärendö.Adres na jaki pisałem prośbe to 

Core Talent

Att: Charlotte Kalla
Skolhagsvägen 2
155 33 Nykvarn


Dołączyłem oczywiście kopertę zwrotną i kupon IRC.

Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i odwiedziny i zapraszam do dalszego odwiedzania mojego blogu bo to jeszcze nie koniec!. 

10 komentarzy: