sobota, 6 września 2014

92,93- Bob i Mike Bryan (Bracia Brayanowie)

Witajcie!

Po dość długiej przerwie wracam do blogowania i przedstawiania autografów, przez ten czas doszło do mojej kolekcji parę podpisów jak i powysyłałem kilka próśb o autografy. Nowe notki jak na razie będą pojawiały się co tydzień w sobotę, a Wasze blogi będę starał się odwiedzać codziennie bo mam spore zaległości, także ruszamy z nowym sezonem zbierania podpisów!.


Na pierwszy ogień chciałbym Wam przedstawić od najlepszego męskiego debla w tenisie od braci Bryan. Oboje są bardzo utalentowani co przekłada się na niesamowite wyniki jakie osiągają. Razem zdobyli wszystko co się dało zdobyć w świecie tenisa razem wygrali ponad 100 turniejów i 15 Wielkich Szlemów, posiadają również złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012r.

Bardzo się ciesze ze zdobycia podpisu od nich ponieważ tak jak kiedyś wspominałem bardzo interesuję się tenisem i chciałbym zdobyć jak najwięcej podpisów z tej dyscypliny.

                                           92) Bob Bryan

Robert Charles Bryan (ur. 29 kwietnia 1978 w CamarilloKalifornia) –amerykański tenisista, mistrz piętnastu turniejów wielkoszlemowych w grze podwójnej (Karierowy Wielki Szlem i Niekalendarzowy Wielki Szlem) i siedmiu w grze mieszanej, trzykrotny triumfator ATP World Tour Finals w grze podwójnej, lider rankingu ATP w grze podwójnej, złoty medalista igrzysk olimpijskich z Londynu(2012) oraz brązowy medalista igrzysk olimpijskich z Pekinu (2008) w grze podwójnej, zdobywca Pucharu Davisa 2007 wraz z drużyną Stanów Zjednoczonych. Tenisista leworęczny z jednoręcznym backhandem. Brat bliźniak Mike'a Bryana, z którym współtworzy parę deblową.

                                           93) Mike Bryan 

Michael Carl Bryan (ur. 29 kwietnia 1978 w Camarillo) – amerykański tenisista, mistrz piętnastu turniejów wielkoszlemowych w grze podwójnej i trzech w grze mieszanej, trzykrotny triumfator ATP World Tour Finals w grze podwójnej, lider rankingu ATP w grze podwójnej, złoty medalista igrzysk olimpijskich z Londynu(2012) oraz brązowy medalista igrzysk olimpijskich z Pekinu (2008) w grze podwójnej, a także brązowy medalista igrzysk z Londynu w grze mieszanej, zdobywca Pucharu Davisa wraz z drużyną Stanów Zjednoczonych. Jego partnerem deblowym jest brat bliźniak, Bob Bryan.Pozdrawiam i zapraszam do komentowania! :)

10 komentarzy: