środa, 11 czerwca 2014

85 - Grzegorz Miętus + garść informacji.

Witajcie!

Jak zdążyliście zauważyć przez 2 dni nie dodawałem żadnej notki a to dlatego że postanowiłem, że autografy będą pojawiać się tylko dwa razy w tygodniu w środę i w sobotę powody są dwa coraz rzadziej autografy przychodzą i zaczynają się powoli wakacji i więcej pracy będę miał.Dzisiaj chciałem Wam przedstawić autograf od Polskiego skoczka...dawno na moim blogu nie było zawodnika z Naszego kraju.Podpis ten zdobyłem dzięki wymianie z Krystianem...a parę dni później dostałem podpis pocztą od Grześka więc jedna kartka idzie na wymianę.

                  
                                  85) Grzegorz Miętus

Grzegorz Miętus (ur. 20 lutego 1993 w Zakopanem) – polski skoczek narciarski, reprezentant Klubu Sportowego Start Krokiew Zakopane, młodszy brat Krzysztofa Miętusa.22 i 23 stycznia 2010 w Zakopanem po raz pierwszy startował w zawodach Pucharu Świata, zajmując 48. i 47. miejsce. 3 lutego tego samego roku w Klingenthal zdobył pierwsze w karierze punkty Pucharu Świata, zajmując 22. lokatę. 3 dni później w Willingen był 20. Nigdy później nie pojawiał się w zawodach Pucharu Świata.
Chciałbym również polecić strone na FB którą prowadzi Krystian, bardzo ciekawa stronka i pełna najświeższych informacji ze świata sportu.

https://www.facebook.com/pages/Świat-Sportu/1440293632853262?fref=ts
Pozdrawiam i do Soboty!

11 komentarzy: